رولت قارچ

مواد لازم برای تهیه رولت قارچ:

قارچ: 200 گرم

تخم مرغ: 5 عدد

فلفل دلمه ای: 100 گرم

گوشت چرخ کرده: 500 گرم

پیاز متوسط: 1 عدد

روغن و ادویه و نمک: به مقدار لازم

طرز تهیه رولت قارچ:

یادتون باشه قارچ هاایی که انتخاب میکنید باید تازه باشه و بیشتر از سه یا چهار روز در یخچالتون نمونده باشه، از جمله خواص قارچ میشه به افزایش فعالیت مغز، درمان بیماری های گوارشی، وجود ویتامین دی، ویتامین ب، فسفر و پتاسیم اشاره کرد و همچنین برای افراد با قند خون بالا مناسبه.

برای شروع اول پیاز رو رنده میکنیم و با گوشت چرخ کرده تو روغن تفت میدیم، فلفل دلمه ای و قارچ ها رو هم خرد می کنیم و به مواد بالا اضافه می کنیم و میذاریم یه خورده تفت بخوره.

حالا میریم طرف دیگه آشپزخونه داغ و تخم مرغ ها رو داخل یه ظرف دیگه میشکنیم و شروع میکنیم به هم زدن. تا سفیده و زرده حل شن. بعد میریزیم داخل یه ماهیتابه بزرگ و پهن میکنیم تا دو طرفش سرخ شه. بعد از سرخ شدن میذاریمش تو یه سینی و اون مخلوطی رو که آماده کردیم میریزیم وسطش. بعد تخم مرغ رو مثل ساندویچ میپیچیم و و میتونیم به سایز دلخواه برشش بدیم و اگه لازم شد با خلال دندان فیکسش کنیم رولت قارچ ما آماده س،  جالب شده اینطور نیست؟ رولت قارچ یکی از بهترین غذاهای فرنگیه، اما یادتون باشه بعد از نوش جان کردن رولت قارچ و یا خوراک قارچ تا نیم ساعت آب سرد ننوشید. نوش جونتون

منبع: آشپزخانه داغ

/ 0 نظر / 317 بازدید